| FloRyyNNN a întrebat:

Am si eu o mica problema. Deci nu imi mai merge nimic nici un program mass, jocuri, nici antivirusul, nimic daca incerc sa downloadez ceva imi da error. Am sters totul sperand ca o sa isi revina dar degeaba! Va rog ajutati-ma sad!

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Incearca sa formatezi partitia. Daca tot n-o sa poti reinstaleaza sistemul de operare. Ca sa formatezi partitia mergi la My Computer dai click dreapta pe una dintre ele Properties si mergi la Format... si ii dai sa se formateze. Format inseamna stergere totala a datelor de pe acea partitie( in cazul tau) baftawinking