| FaceOff a întrebat:

As vrea si eu o rezolvare pentru problema la winamp:

Unkown Error.

Error code: 1
Windows error message:
"Undefined external error."

Va rog sa ma ajutati pls din cauza la asta nu mai merge de loc sunetu pe nici un program!
Ce are?
FUNDAA!

5 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Baga-i iarasi driverul de sunet, daca nu merge ai probleme din windows si trebuie schimbat

| FaceOff explică:

Am reinstalat Driveru de sunet si am Windows 7 Ultimate aceasta problema mi s-a intamplat deodata! Nu numai ca nu mere winampu dar la toate programele si jocurile nu le mai mere sunetu! Ce s-o fi intamplat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe foobar2000, winamp e depasithttp://www.programepc.ro/foobar-2000-cel-bun-player-audio/

| annaangel17 a răspuns:

Si eu am patit la fel! Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.Si mie mi-a mers dupa 100%

| tensazangetsu a răspuns:

Posibil sa nu fie compatibil cu versiunea ta de windows sau sa reinstalezi winrar...