| jojoly a întrebat:

Am si eu o problema, am un id de mess care este blocat si nu mai stiu nici intrebarile secrete nici adresa alternativa, si am mare nevoie sa intru pe mail-ul de la acea adresa. Daca ma poate ajuta cineva sau stie cineva sa sparga parole adrese de mail va rog sa-mi raspundeti la intrebarea asta si va dau toate datele de care aveti nevoie. Ajutati-ma va rog mult.Multumesc!

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Iti faci altul. Nu il mai poti recupera. Data viitoare noteaza-ti raspunsurile.