| FarMaX a întrebat:

Am si eu o problema. Cand deschid Minecraft imi da eroarea aia cu Bad video card drivers. Am dat update la placa video si tot nu imi merge. Am Nvidia TnT2/TnT2 Pro Microsoft Corporation. Am incercat si cu drivere da imi baga 640 cu 480 x4sad

1 răspuns:
| Mera_Gabi_1999 a răspuns:

Incearca asa: Desktop=>click dreapta=>properties=>settings=>advanced=>troubleshoot=>si uti de la maxim la al 3-lea! cand vrei sa joci jocuri cu grafica mai buna, resetezi la maxim

sper ca te-am ajutat! funda?