| yonutz_6459 a întrebat:

Am si eu o problema cu confix.exe de la fifa 12 cand intru in el imi apare eroare:fifaconfig has encountered a problem and needs to close.We are sorry for the inconvenience.
If you were in the middle of someting.the information you were working on might be lost si imi apare sa dau close care stie are de la mine funda+vot

1 răspuns:
| Georgemy2 a răspuns:

Stergeo,si ia-o iar depe internet. Daca nu-ti merge inti unde ai pus-o in fisier si mai este o pictograma prin care poti intra nu pe a ceia pe care ai pus-o tu pe destok. Funda?