| Razvan_7138 a întrebat:

La fifa 2011 demo imi da o eroare adica asta! ce inseamna si ce trebuie sa fac.

fifaconfig has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
If you were in the middle of something. the information you were working on might be lost

funda...

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Dupa ce scrie acolo, fisierul "fifaconfig" nu este bun. incearca sa gasesti unul la fel cu varianta ta de fifa si sa il inlocuiesti, daca nici asa nu merge (slabe sanse), instaleaza din nou demo'ul. se poate ca setup-ul sa nu fie bun.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi intra in joc iar cand apare emblema de la EA iese ...stie cineva de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aceeasi problema, dar la fifa 2011 full...stie careva cum il fac sa mearga? innebunesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, uite iti voi explica maine. acum ma joc cu sora mea

| Costy_6993 a răspuns:

Te sfatuiesc sa downloadezi versiunea demo de aici http://gamegenetix.com/2010/06/10/fifa-2011-primele-impresii/
Ceea ce ai descarcat poate nu fi bun. Bafta!

| unicul1983 a răspuns:

Si mie imi face la fel intra si dup aia iese imediat apare EA sport si da eroarea aia