| alex999 a întrebat:

Am si eu o problema cu hack-urile de metin2. Orice hack asi copia dupa ce il copii cand vreau sa il instalez imi scrie:The archive is either in unknown format or damaged. Iar la pagina:download unde scrie size imi arata semnul intrebarii.Si cand nu arata semnul intrebarii hack-ul pot sa il instalez, dar pana acum nici unul din alea instalate nu a mers. Funda si vot.Cum pot rezova problema?

1 răspuns:
| destiny90 a răspuns:

Acele arhive chiar au probleme, nu lua de oriunde, nu lua oricum.