| aNdreyu27819 a întrebat:

Am si eu o problema cu Mijagi MJ3, deci am cont de lv 65, si cand sa intru in joc se incarca 1/3 acolo si ma scoate definitiv din jod, am reinstalat am downloadat si am instalat am facut tot nu mai stiu ce sa fac... daca stiti vreun GM de pe Mijagi MJ3 si e roman sau na, nu stiu dativa cu parerea... dau FUNDA + VOT, faza e ca pe contul ala am multe de pe net si nu vreau sa le pierd am muncit mult pentru. ele, va rog HELP!

Răspuns Câştigător
| Adryan1302 a răspuns:

Ai caracterul bugat. Vorbeste cu un Gm roman sau cauta pe site de metin cu sa deblochezi bugul

2 răspunsuri:
| Adriann12 a răspuns:

Da care e siteul oficial ca eu am metinul da nu am contstraight face
fundita:::happy

| aNdreyu27819 explică:

Mda am aflat ce era. Era bugat de la o mapa noua, oricum Multumesc!