| ion_9020 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul. Pe scurt, ieri am sters niste chestii care au fost mai demult instalate si de care nu mai aveam nevoie pentru ca-mi ocupau spatiu pe disc. era ceva de la apple care nu cred ca aveau nici o legatura cu problema mea.in fine. si de atunci am o problema cu tv turner-ul, dar si cu videoclipurile din winamp in sensul ca nu merg. cand pornesc tv-ul imi apare "could not initialize the capture device", iar la videoclipuri am doar sunet. si de fiecare data cand pornesc pc-ul imi apar niste chestii > multimedia video controller si the new hardware devce bla bla. problema e ca nu stiu ce sa fac si cum sa rezolv problema. any suggestions?

1 răspuns:
| luc a răspuns:

Simplu reinstaleaza draiverele sau windowsul...plz fundawinking