| gabytzul005 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul la pc nu se aude nimic, ce sfaturi imi dati?

3 răspunsuri:
| raduqu a răspuns:

Cred ca ai sunetul oprit! dai la panoul de control apoi la Sounds, Speech, and Audio Devices ( este un fel de difuzor ca imagine ) apoi dai la Sounds and Audio Devices (este aceeasi imagine ca la prima ) apoi vezi ca s-ar putea sa fie bifata o casuta unde scrie Mute (mut) dai click stanga pe acea casuta ( daca este bifata), dupa ar trebui sa mearga, daca nu, nu stiu!

| SkYArRoW a răspuns:

Ai instalata placa de sunet daca nu o ai ai un cd la pc cand il cumperi pe care scrie mother board aia e plc sunet.

| Robbii a răspuns:

Poate fi de la boxe(daca ai) thinking Sau din calculator thinking Du-te cu PC la cineva profesionist.