| MwahahaPSYCHOlaugh a întrebat:

De ce mi se aude sunetul doar intr-o casca? Cum sa rezolv problema?

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Cauta la setari, sau la volum, posibil sa-ti fi dat volumul doar intr-o parte, pe cand trebuie sa fi pus la mijloc, pentru a se auzi in ambele casti.
Daca nu merge nici asa, castile sunt de vina.
Te pup!

| Ramo137 a răspuns (pentru fuzzer):

Cum adica intr-o parte? te rog imi poti raspunde la ultima mea intrebare postata, despre audio?

| xBro a răspuns:

Poate casca cealaltă este defectă sau firul acela nu este bine lipit pe boxa căştii inţelegi?

| Sorinutsu a răspuns:

Este si din mufa. in cele mai multe cazuri, mufa este de vina, sau daca le-ai scapat pe jos. poate s-a dezlipit vreun fir de acolo. incearca cu un pistol de lipit, daca mufa are rotita din aia de reglat volumul, se poate defecta si de acolo, oricum. lipesti firul rupt si va merge, ai grija ca unele casti daca se rup firele, nu le mai poti face nimic

| fldany2013 a răspuns:

Poooi probabil s-a rupa un fir!