| balex96 a întrebat:

Am si eu o problema cu windows 7 de fiecare data cand il reinstalez dupa aproximativ 1 luna imi apare partita C ( cea cu windows) plina imi arata ca mai am 100 mb sau mai putin si eu nu instalez mai nimic in acea partite, am facut un test nu am mai instalat nimic in pc decat urmatoarele opera,flash player, bs player, un counter strike de 600mb, atat nimic altceva, si dupa o luna fiind doar acestea instalate imi apare ca am din nou partitia C plina. Am incercat sa o curat cu Disk Cleaner dar nimic mia eliberat doar 200- 300 mb apoi in cateva minute ma atentioneaza din nou ca am C full. Stie cineva care ar fi cauza? sa fie oare ca de aproape 3 ani instalez numai Windows 7?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dar pe cei de la suportul tehnic Micro$oft i-ai întrebat despre asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 Metode de eliberare a spatiului pe C in Windows 7 :
http://interlog.ro/10-metode-de-eliberare-a-spatiului-pe-c-in-windows-7/