| TONYTNY a întrebat:

Am si eu o problema daca poate sa ma ajunte careva multumesc
Se pare ca am luat un virus fatal pot spune deoarece toate foldarele si toate fisierele sunt invisibile a trebuit sa le dau la toate hidden si pe desktop nu-mi mai apare nimica nici clic dreapta nu pot sa-l folosesc

Răspuns Câştigător
| TheAnswerMan a răspuns:

Lai primit cumva prin email?thinking
Incearca Malware-Bytes anti malware.
l-am incercat si eu si e ffff bun.
Tie?happy

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Cauta pe google-norton eraser power-incarca-l-foloseste-l-ai scapat

| TheLegends a răspuns:

Aaa ai loat vorusul asta:HxSAURA8sad
e rau virusul si eu l-am avut de 2 ori si sti cum am scapat de el? fi atent scrii pe google:AVAST! free antivirus si il descarci si dupa dai sa scaneze si til gaseste 100% pentru ca e foarte foarte bun si dai acolo si dai si i stergi atata tot funda?

| TONYTNY explică (pentru TheAnswerMan):

Multumesc, dar separe ca e cam puternic virusu nu ma lasa sa deschid nici un antivirus nici macar nu ma lasa sa-l dwd imi inchide exploraru...

| TONYTNY explică (pentru TheLegends):

Da e cam puternic virusu nu ma lasa sa deschid nici un antivirus...iar cand vreau sa intru pe net sa copiez avast sau Malware-Bytes nu ma lasa imi inchide exploraru.