| JusTMeEmmY a întrebat:

Am si eu o problema la cs 1.6... >- http://imageshack.us/photo/my-images/842/2013021500005.j pg/ Am facut un update (mi-a recomandat marele Steam)...

11 răspunsuri:
| AleGsZ a răspuns:

Ala arata ca un gardian de la Bucingam.

Iti arata asa doar la CS?

| JusTMeEmmY explică:

Sa-ti bagi. nimeni?straight face

| JusTMeEmmY explică:

Nu am incercat sa intru in alte jocuri. pentru ca ma joc doar cs

| gabib11 a răspuns:

Ai instalat dupa driveru de la placa video? ca w7 instaleaza el ceva driver dar nu pentru a rula csu

| JusTMeEmmY explică (pentru gabib11):

Da-le dq de drivere... valve-u merge deci nu-i de la placa e de la steam

| gabib11 a răspuns (pentru JusTMeEmmY):

Bine faci ce crezi eu am patit asta iar tu acum vi si spui ca e de la steam... Daca sti sursa problemei pentru ce mai intrebi?

| JusTMeEmmY explică (pentru gabib11):

Stiu de unde provine problema doar ca nu stiu cum o rezolv.

| L10NZ0R a răspuns:

Reinstaleaza CS!

| JusTMeEmmY explică (pentru L10NZ0R):

Am facut asta de multe ori. am reinstalat si steamu`