| CagulLa a întrebat:

Am si eu o problema...la fifa 08 in manager mode cand termin sezonu si dau sa incep altu, aleg sa raman la aceeasi echipa...si dupa faza cu sa imi aleg echipele pentru amical nu mai merge, cand se incarca transferurile sau ce scrie acolo si imi iese din joc. am incercat si sa nu pun amicale si tot asa, ce pot face ca sa pot continua cu un alt sezon? P. S. Dupa cateva insistente bune cateodata merge sa continui, nu mai iasa, dar foarte rar! PLS HELP ME DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| CagulLa explică:

Nu cred ca e de la placa video...de la joc, pentru ca imi merge cateodata, dar rar, cred ca e sigur de la joc...e eroare cred si nu cred ca se poate face nimic

| Gray77 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema poti sa-mi zici si mie te rog daca ai reusit sa o rezolvi? si cum?

| ionut2196 a răspuns:

Si eu am aceasta problema la fifa dar am auzit ca e de la config dar nu am gasit nimic pe net.
P.S. daca gasesti anunta-ma si pe mine te rog

| LupulSinguratic a răspuns:

Vezi daca nu e cumva de la placa video. Si eu il am dar mie nu imi face asa.