| Vlad11_4003 a întrebat:

Am si eu o problema la Narut Naieteki Kensei si nu stiu ce are mai intai instalez seam-ul apoi Narut si dupa aceea mie nu imi apare icon-ul prin care sa deschid narut pe steam si am incercat si pe care nu e de pe steam si zice ca steamul trebuie inchis si redeschis asa am facut si umai asa imi apare si eu ill inchid si din toolbar cel care ma poate ajuta primeste funda

2 răspunsuri:
| bestgirl1 a răspuns:

Ba u esti la scoala 165 intreba si eu asa de curiozitate, daca esti in 4b inseamna ce nu ma suportihappy

| bestgirl1 a răspuns:

Da ce ma nu na cun? atunci iti zic ca stau pe randul de la usa in banca a3a si cu o geaamana in banca.