| babiku11 a întrebat:

Am si eu o problema la The Sims 2. Cand dau sa trasez zidurile (peretii) nu merge, adica nu se intampla nimic dau click pe zid si nu se intampla nimic straight face Sau la build mode nu merge absolut nimic nici sa pun gresie pe jos sad Funda cui ma ajutawinking

1 răspuns:
| ilcmty a răspuns:

Buna!
Si eu am aceeasi problema. Cel mai probabil l-ai descarcat de pe net si nu merge cum trebuie. Te sfatuiesc sa-l stergi si sa cumperi un CD cu jocul. N-ai ce-i face... sad