| Cosmin_Bibire_1993 a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am confirmat cardul pe paypal dupa mult chin si as vrea sa stiu in cat timp imi apar bani de pe card in contul de paypal? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

Banii nu apar decat daca muti de pe card, in contul paypal. Sunt 2 conturi diferite, desi folosesc acelasi card. Ca idee, niciodata nu o sa vezi in paypal cati bani ai pe card. Mai clar, daca pe card ai 500 ron, in contul paypal poti avea doar 2 USD/EUR, si invers.
Teoretic, termenul de transfer card > Paypal sau Paypal > card este de 3-5 zile lucratoare.