|

Am bani pe card, in contul de paypal nu am bag, cardul este atasat la payoal, daca cumpar ceva cu paypal, banii mi se baga direct din card in paypal? Funda!

8 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Daca contul tau de banca este atasat de paypal atunci vei putea face cumparaturile online fara nici o problema. Paypal iti retrage singur din contul tau suma exacta cat trebuie sa mearga la site-ul unde ai facut comanda. Esti pe site-ul x dai plata sa fie executata cu Paypal si acesta retrage automat din contul tau bancar. Oricum Paypal e banca cea mai sigura de transfer valuta din lume, cu ei nu poti fi niciodata pacalita.

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns (pentru Nikolassss):

Cere extrasul de cont de la banca ta, aacolo gasesti explicatia unde ti-au "disparut" banii!
Banca ta sigur ia comisioane pentru transfer si convertire.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru Nikolassss):

La paypal se poate face refund, paypal nu te-a pacalit, ci site-ul de unde ai onorat comanda. Tu cu paypal poti recupera baniiwinking. Si cum a spus si Bula, scoate-ti extrasul de la contul tau de banca si vei vedea unde s-au dus banii.

7 răspunsuri:
| a răspuns:

Fa cumva sa scoti banii aia mai repede! Dupa ce reusesti, inscrie-te la cursuri de limba romana!