| mate333 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am facut cont pe minecraft si cand ma loghez Spune ca n-am cont pro si nu stiu unde sa ma loghez sa pot juca, pe multyplayer nu ma lasa pentru ca nu am cont pro, pe syngle player m-am plictisit, plzz help mee prieteni TPU

2 răspunsuri:
| danny15 a răspuns:

Cauta si tu o versiune pe internet la minecraft care sa fie crackuita si vei juca gratis

| biletel a răspuns:

Acel cont pe care ti l-ai facut pe www.minecraft.net nu este un cont premium. Pentru a face rost de un cont premium trebuie sa platesti, ceea ce multora nu le convine.