| MirunaSalvatore a întrebat:

Buna! Mi-am descarcat hamachi de pe google ca sa ma joc minecraft cu niste prieteni, mi-am facut si cont tot pe siteul lor, dar ma trimite in mod automat pe internet explorer ca sa ma loghez din nou cand vreau sa intru pe server.
De fiecare data cand vreau sa utilizez browserul imi spune "Nu putem accesa aceasta pagina" si cand dau la "remediere probleme de conexiune" imi spune ca problema nu a putut fi detectata. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Flar3 a răspuns:

Dai la Chrome set to default browser. Vezi daca merge. Faci asta din Windows-Settings-Apps-Default apps-Web browser. Si dupa dai click si selectezi Chrome sau Edge sau Firefox sau browserul pe care il folosesti tu. Eu folosesc Brave mai mult.