| mishu112 a întrebat:

Am si eu o probmela la CSS counter strike source 2010 si nu mere sa joc pe servere... de ce? nu stiu dau connect pe orice server si imi apare ConVarRef sb_dontshow_maxplayer_warning doesn't point to an existing ConVar
ConVarRef sb_dontshow_maxplayer_warning doesn't point to an existing ConVar
Connecting to 88.87.70.134:27015...
Server has not updated to the most recent version.

PS e non steam si am instalat mai demult o versiunea de aia setti poate o fi versiunea veche? am incercat o gramada de versiuni si nu merge puteti sa imi ziceti care versiune sau macar sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| mishu112 explică:

Cs 1.6? grafica super laughing? du-te ma daici uita-te cum arata source

| MisterQ a răspuns:

Intra in cea mai tare comunitate de Counter-Strike : www.PcS1.Ro si pe serverul classic : Cs.PcS1.Ro