| Razzor_Razvan_1996 a întrebat:

Am si eu un calculator de 512 mb rami, 256 mb placa video, procesor 3.000 ghz, HDD 500 gb, ce jocuri mai faine as putea sa imi trag pentru acest calculator? mersi anticipat.

7 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

-el matador
-far Cry
-project eden
-swat 4
-made man
-jaws unleashed
-freedom fighters
si mai poti cauta si pe site-ul acesta:
http://www.gamerslove.com/free/games-256mb-video-graphic-card

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fat cry 1 far cry 2 gta san andreas, swat 4 cs source fifa 10 fifa 09, prototype 1, crysis 1 battlefield 2, need for speed most wanted 1

| Razzor_Razvan_1996 explică (pentru anonim_4396):

Prototype 1 imi merge? nu cred, cere 1 gb rami am 512 mb rami

| Razzor_Razvan_1996 explică:

Imi merge Prototype 1?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Razzor_Razvan_1996):

Da merge

| Razzor_Razvan_1996 explică:

Mersi pentru cei care mi-au dat jocuri cand aveam pc slab bune jocuri! acum am pc bun joc alea mai noi.