| Christian_Filip_1998 a întrebat:

Am si eu un cont pe SAMP pe blue buget si vreau sa intru intru-n clan cum trimit cerere pe forum ca sa intru in clan? ....Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| CatalinPTM a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa te inregistrezi pe forum, si intri la sectiunea serverului ( blue sau red ) si iti apare acolo tot ce trebuie.Cred ca tu vrei sa intri intr-un gang/mafie, mai bine zis intr-o factiune. Dupa ce ai intrat la sectiunea serverului, iti va aparea acolo "Factiuni" sau "Factions" si tu alegi clan-ul cum ii spui tu, in care vrei sa intri.Si vezi ce level trebuie sa ai pe cont in joc ca sa poti intra in acel clan etc. Daca mai ai intrebari ma poti intreba.Ma pricep la lucruri despre SA:MP pentru ca si eu joc pe samp:gfzone.ro:7777

| TurboBlaster a răspuns:

Inregisteazate pre forum, cauta cauta clanul care iti place, cauta topicul cu Aplicatii ON/Off si daca sunt on poti da aplicatie pentru clan, Atentie! trebuie sa dai test
Sper ca te-am ajutat, o seara cat mai placuta!