| nebunaticul a întrebat:

Am si eu un gamepad http://www.emag.ro/......EX4XDBBBM/ SI cand joc offline imi merge totul perfect dar cand vreau sa joc online imi merge sa dau ok sa schimb orice dar nu imi merge jucatoru. Spuneti-mi si mie ce sa fac dau funda va rog frumosss!

2 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Cred ca are ceva Gamepadul.Nu l-ai configurat bine sau nu e bun.Sincer mai bine cumparati un Logitech Cordless Rumblepad 2.Eu din ala am si merge perfect si online si offline.

| nebunaticul explică (pentru roormaf12):

Pai daca imi merge offline ar trebui sa mearga si online. Mie online nu-mi merge jucatoru'. Poate o fi vreo setare ceva mai astept niste pareri