| WiRus a întrebat:

Am si eu un laptop compaq presario cq56 si nu stiu de unde sa iau driverul de la webcam am webcam incorporat. Cand am cumparat laptopul nu am primit niciun cd si l-am cumparat nou.

2 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Nu cred că ai nevoie de CD-ul de instalare a camerei. Am și eu un laptop (Acer) dar nu am instalat camera. Oricum, ar trebui să o poți folosi (pe Yahoo/Skype...)

| tigru89 a răspuns:

Ce tip model mai exact adica presario cq56-? si uitate aici este driverul http://www8.hp.com/......earch.html Daca ai nevoie asta :) Mult Succes;)