| myky_4509 a întrebat:

Am si eu un laptop dell si nu imi mai merge sageata stanga dar restul merg foarte bine.cum pot sa o fac sa functioneze iar? Va rog ajutati-ma.Imi trebuie foarte mult tasta aceea. Funditzzaaaaaaaaaa+VoooooT!

Răspuns Câştigător
| milimario a răspuns:

Nu mai ai cum sa o repari daca ai stricat-o spune-i pa pa sorry imi pare rau de tine crede-ma am patit-o. Doar daca nu ai un alt laptop identic si inlocuiesti butoanele, dar nu o face singura ci du-te la un specialist sau asa ceva...