| TinTa a întrebat:

Am si eu un laptop de vreo 2 ani. Tastatura laptopului a inceput sa se strice. Nu imi merge tasta F1, tasta 1 si tasta 3. Restul tastelor merg. Pot sa fac ceva ca sa mearga tastele acelea din nou?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Să înlocuiești tastatura sau să duci laptop-ul într-un service autorizat(nu de cartier) să-ți curețe tastatura(dacă se mai poate și contactele nu sunt uzate). Succes

| K0sti a răspuns:

NU! Alta!

| gelu1970 a răspuns:

Schimbi tastatura. costa in jur de 30 euro aproximativ, plus minus in functie de modelul laptopului.