| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a întrebat:

Am umblat odata la laptop la control panel > sound, speech, and audio >devicesrealtek HD sound effect manager si cred ca am dereglat ceva acolo... nu se aud vocile calumea si se aud mai tare sunetele de fundal. la enviorament e dat la none. cum pot face sa dau cum era inainte? funda

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

La speakers\sound effect setezi none sau clic reset.

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe explică:

Am facut deja asta si tot nu se aude normal. crying

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe explică:

Ba le-am bagat laughing si nu mai rade ca u stii ce nasol e sa asculti muzica numa melodia fara voice?! nu siti!

| Maraa a răspuns:

laughing)) vezi poate nai bagat castile calumea in contact:devil)))