| ErrorFound a întrebat:

Nu imi functioneaza sistemul audio. Boxele sunt conectate corect la unitate si tot nu se aude nimic. Am incercat sa remediez problema din Control >PanelAudio, Speech and audio >devicessi am intrat la Sound and Audio Devices. Acolo imi spune ca nu sunt sistem audio(conectate).
Cum rezolv problema?

7 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Nu te contrazic ca ai conectat corect boxele dar verifica daca nu ai bagat mufa in jack-ul albastru.in plus cauta driverele audio sa fie actualizate sau instaleaza-le daca nu le mai ai.

| ErrorFound explică (pentru Baton):

Chestia ciudata e ca am deschis Max Payne 2 si sunetul functiona.Si inafare de MP2 si de sunetele de sistem nu functioneaza nimic. Call of Duty( Miles sound system initializion failed) si Mp3 player nu functioneaza.

| ErrorFound explică:

Gata! Am rezolvat-o. Oricum, multumesc pentru implicare.

| InnocentSίn a răspuns:

Buna!
Ai instalate driverele de sunet? thinking

| ErrorFound explică (pentru InnocentSίn):

Da,banuiesc..pana acum 20 minute functionau.

| Baton a răspuns (pentru ErrorFound):

Interesanta chestie, deci par sa fie ok, am avut si eu ceva asemanator mai demult, dar nu am avut rabdare sa caut peste tot asa ca am decis sa reinstalez windowsul dat fiind faptul ca era si obosit

| ErrorFound explică (pentru Baton):

Am rezolvat-o totusi...am restartat PC-ul. Si pana acum nu mi-a trecut prin cap. smug