| LiveStrongNow a întrebat:

Am un cont pe Howrse.ro si imi place foarte mult. Dar de curand mi-i s-a blocat pe motiv ca am mai multe conturi. Dar nu e adevarat. Sunt blocata pana in martie. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma. Ofer FUNDA

Răspuns Câştigător
| eusuntdeea a răspuns:

Si verei mele i-a facut asa... Sunt niste prosti si daca iti mai faci altu pana ti-l deblocheaza ti le sterge pe amandoua
Deci n-ai ce face, trebuie sa astepti straight face

2 răspunsuri:
| xLionel a răspuns:

Ms ca mi-ai aratat jocul, am imbatranit prea mult calul si a murit... sad

| AllyAlly2a a răspuns:

Nu ai ce sa faci sad. Trebuie sa astepti. si sa te ocupi de alta versiune cred. daca vrei.
Daca tu chiar nu ai. inseamnă că echipa e rea și nedreaptă. Multora le-a făcut asta. și nu e prea corect puppy dog eyes.