| bike a întrebat:

Am un joc. Test drive unlimited 2.Cand intru in el imi cere sa il activez, adica sa bag un key si un unlock code.Am incercat toate codurile posibile si nu merge...Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| LeonardGrasuxl22 a răspuns:

Fii atent acest joc are un cod
acel cod il vei gasi pe youtube uitandute la mai multe videoclipuri cu acel cod asta este parerea mea. bafta!

| KodrutZ a răspuns (pentru LeonardGrasuxl22):

Amice, esti... in plus. Acel cod este unic pentru fiecare licenta vinduta. Vrei sa il joci, il cumperi, simplu.
@bike: Daca vrei sa faci o treaba, joaca primul TDU. TDU2 e o timpenie atroce. Iti spun asta din pozitia de om care a facut precomanda si a dat 60 EUR pe el... uite si de ce zic ca e o timpenie - http://www.download3000.com/......limited-2/

| KodrutZ a răspuns (pentru bike):

Ti se pare o problema ca un produs comercial trebuie cumparat? Problema e cind nu ti-l permiti, nu cind ce nu e free e pe bani...winking