| Zobeck a întrebat:

Am un laptop Acer aspire V3-571G si mi s-a stricat hardul, era de 500 de gb, daca pun unu de 1 TB merge mai greu sau la fel de bine? Hardul stricat era SATA, are ceva daca hardul nou e SATA 2 sau SATA 3? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Nu o sa mearga mai greu, o sa mearga la fel sau chiar mai bine. Poti pune un HDD sata3 fara probleme pentru ca va merge.

1 răspuns:
| oSilviu a răspuns:

La 1TB va merge foarte bani, dar daca hardul era SATA, SATA ar trebui sa pui si tu acelasi model ca sa nu intampini probleme.