| b3atrice24 a întrebat:

Am un laptop ASUS K50IJ si nu stiu cum sa activez camera web sad. Nu am inca net pe el ca sa activez direct din mess...stiu ca e ceva legat de tasta "Fn". HELP!sad

1 răspuns:
| TorentoX a răspuns:

Paaai.nu trebuie sa o activezi din cate stiu eu... spre ex. daca vrei sa dai web unuia pe mess dai normal la rubrica unde e View my WebCam.dai click acolo si se deschide.nu trebuie acivata...doar daca ai web separat daca inltelegi.eu ma refer la webcamu incorporat in laptop