| cauboyule a întrebat:

La laptop este o tasta FN la ce ajuta?
Si cum o activez?
Am laptop ASUS

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Pe F1, F2, F3 etc ai niste poze, cu sleep, oprire ecran, foloseste monitor extern, dezactiveaza touchpad. Daca apesi pe Fn si F2 o sa faca functia respectiva. Functiile astea difera de la laptop la laptop asa ca uita-te in manualul cu care a venit sa vezi ce face fiecare.

2 răspunsuri:
| cauboyule explică (pentru BaiatDeGaşcă):

Cum o activez?

| CinevaNou a răspuns (pentru cauboyule):

Pe F1, F2, F3 etc ai niste poze, cu sleep, oprire ecran, foloseste monitor extern, dezactiveaza touchpad. Daca apesi pe Fn si F2 o sa faca functia respectiva. Functiile astea difera de la laptop la laptop asa ca uita-te in manualul cu care a venit sa vezi ce face fiecare.