| Nutu_Ady_1997 a întrebat:

Am un laptop si vreau sa-mi fac un servar de metin pentru mine si prieteni mei dar am net prin wifi, Ma poate ajuta cineva? Imi pot face?

Răspuns Câştigător
| HeisenbergBB1 a răspuns:

Normal,nu conteaza daca e wifi atata timp cat e al tau si ai o viteza cat de cat decenta. Daca il faci doar pentru tine si prietenii tai fa-l cu hamachi sa nu platesti host.O sa gasesti tutoriale pe yt despre cum se face.Se gasesc cliente deja facute si gata pentru descarcat.Bafta!