| Danut_Dan_2000 a întrebat:

Am un laptop vechipa de 10 ani și vreau sa iau niște piese sa pot juca fifa 18. Ce piese sa iau?
P.S. buget 800 ron

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ai ce piese să iei pentru a face un laptop mai rapid. Poți să pui un disc SSD sau RAM mai mult, dar nu o să crească mult performanța, mai ales pe partea de prelucrare video, atât de necesară jocurilor.
Ia altul - există modele SH / refurbished chiar și cu procesoare i5 (tocmai mi-am luat eu unul cu mai puțin de 800).

| Dragos636 a răspuns:

Mai bine strange bani si faci un PC bun