| nasassaq a întrebat:

Am un pc destul de slabut, joc cs 1 6 si samp, ce jocuri ar mai putea rula?
Procesor. AMD Semoron tm 140 Procesor 2. 70Ghz
Ram 3, 00 Sistem de operare 32 biti
Winows 7

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Este un calculator extraordinar de slab. AMD Sempron 140 este un single core. Nu ai specificat placa video.
Recomand să intri pe https://www.gog.com/games?sort=release_asc&page=1 și să cauți aici ceva jocuri care să îți ruleze pe acel calculator.
Poți să cauți jocuri până în anul 2003, ar trebui destule din ele să ruleze destul de bine.
Spor!

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Nu prea ai din ce jocuri sa alegi... Ti-as recomanda niste jocuri in browser, sau diferitele moduri ale cs1.6-lui

| xPeyser a răspuns:

Pentru acest pc poti juca moduri de half-life cum ar fi MTA care e un joc la fel ca sa-mp (mod pentru sa)