| mateigege a întrebat:

Am un Procesor Intel® CoreTM i3 3220, 3300MHz, 3MB, socket 1155, Placa de baza MSI H61M-P20 (G3), socket 1155, o sursa de 500w.recomandati-mi va rog o placa video buna pentru gaming, cel mai bun primeste funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Cauta Nvidia Gtx 650, e best buy in bugetul asta. happy

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Spune si ce buget ai, nu pot sa iti recomand ceva daca nu imi spui si cati bani esti dispus sa dai.

| nuckleu a răspuns:

Gigabyte Nvidia GeForce GT630 2GB-vreo 280 lei sau GeForce GTX 580-asta e mai scumpa

| mateigege explică:

Bugetul este maxim 500 ron