| Anemona102 a întrebat:

Am un Samsung galaxy y...mi se cam sterg aplicatii importante din el si nu stiu de ce...azi mi s-a sters bara status aceea cu activare bluetooth,wi-fi,gps,sunet, rotire automata. Unde o pot downloada din nou? Va rog sa ma ajutati dau funda!

Răspuns Câştigător
| danmidnight a răspuns:

Probabil ai un virus in telefon, asa mi s-a intamplat si mie.
Http://www.ss5230.com/old/ ia acel antivirus pentru telefon bafta :-h apoi o sa iti revina si bara de bluetooth.

| Anemona102 explică (pentru danmidnight):

Mersi mult acum merge datorita tie ..intr-adevar am avut un virus mersi mult din nou.happy

2 răspunsuri:
| danmidnight a răspuns:

Cu placere... numai bine.