| oly42 a întrebat:

Am un server de counter-strike si nu poate intra nimeni...De ce?

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Ai pus parola pe el?
daca l-ai facut Steam Only pot intra doar playerii cu Steam!

| ROB3RT89 a răspuns:

Counter strike 1.6 sau source? Multi tin redirecte si strica lista de internet, iar daca tu n-ai setat sv_lan 0 nu apare in lista de internet! Inregistreza serveru pe toate site-urile speciale pentru servere de cs iar daca pe server este o atmosfere placuta,playeri vor reveni, daca admini dau kick/ban/destroy aiurea, nu o sa fie un server populat!

| GabyG a răspuns:

Trebuie sa ai sv_lan 0 in cstrike.cfg ca sa apara la internet, iar daca ai ip dinamic trebuie sa intri pe link-ul asat de fiecare data, daca vrei sa le dai ip-ul prietenilor:http://www.ip-adress.com/.

| MixDeath a răspuns:

Aici poate fi o broblema chestia aia cu lan_sv nu te intereseaza
(o mare broblema ar fi ca nu ai IP real si asta poate fi rezolvata doar de aia care ti-au pus netu) sau din cauza firewall-ului