| twinkie a întrebat:

Am un server de Cs 1.6 hostat. Dupa ce se conecteaza playerii pe server si ies din joc si intra iar in cs le dispare meniul.Stie cineva ce trebuie sa modific ca sa nu le mai dispara meniul.

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Daca nu ai comunitate iti ofera ei DNS,categorie,redirecte, resurse, suport tehnic tot ce ai nevoie.www.padurarii.in fa doar o cerere DNS.

| Andronache_Catalin_1988 a răspuns:

Daca nu ai comunitate iti ofera ei DNS, categorie, redirecte, resurse, suport tehnic tot ce ai nevoie. www.red-river.ro fa doar o cerere DNS.
Connect cs.red-river.ro