| TheoTheo a întrebat:

.. Mi-am facut si eu un server de counter strike dar nu stiu cum sa fac sa intre playerii pe elbig grin Am auzit ca trebuie hostat pentru a putea intra. Dar daca nu am credit laughing. Credeti ca mai exista alta solutie de a intra playeri fara al hosta? Daca da spuneti-mi plss Dau fundabig grin
Daca e ceva Add secretuljunglei_98winking

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Pai ore il hostezi ori il tii la tine in pc (si il deschizi cand vrei) + de asta ca sa poata intra playerii trebuie sa instalezi ceva in server. adica un pluguin steam on - off steam ca sa poata intra playerii fiindca daca nu e instalat doar jucatorii cu steam pot intra!

| TheoTheo explică (pentru kenNNzorFTW):

Si poti sami spui si mie Care e acel plugin?

| TheoTheo explică (pentru kenNNzorFTW):

Elemment am inteles ce vrei sa spui...Dar vreau un plugin ca sa intre Playeri fara sa hostezi serverul. Daca se poate sa imi spui unul +De unde il iau Dau fundabig grin

3 răspunsuri:
| TheoTheo explică:

Si imi poti spune si mie care este acel plugin? ...Macar sa intre doar aia cu steambig grin Dar sa intre!laughing