| Cristy97 a întrebat:

Am un sistem Genius 5.1 SW-HF 5005, de 150W RMS, cum as putea sa ii maresc puterea? as putea lega la el un amplificator de camera? sau? astept pareri.

1 răspuns:
| SpargPartzuri a răspuns:

Daca ii maresti puterea avand in vedere ca el are 150W rms ceea ce inseamna puterea reala maxima, degeaba ii pui un amplificator de 500W spre exemplu, ca risti sa spargi membrana difuzoarelor avand in vedere ca depaseste puterea suportata de sistem. Sfatul meu sa iti cumperi un logitec z5500 tongue