| sefultau a întrebat:

Am un stick de 8 gb pe care l-am umplut cu date personale.
Azi am vrut sa iau niste poze de pe el si imi spune ca trebuie formatat inainte sa il folosesc. happy

CUM POT RECUPERA DATELE DE PE EL?

dau funda!

4 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Sorry! Nu ai cum sa recuperezi datele cu programe din astea de pe net.Ai nevoie de softuri speciale care sunt destul de scumpe.

| wj a răspuns:

Cu soft de recuperare a datelor. Dar nu il formata si cauta program cu care sa il repari.

| sefultau explică:

Am incercat pana acum cu 3 programe. nu reusesc. am nevoie de un raspuns concret eventual cu pasii pe care trebuie sa ii urmez

| sefultau explică:

Un prieten de al meu a recuperat de pe unul de 16 gb. cu un program de pe net insa nu mai stie cum se numea. deci se poate. mai astept