| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot recupera datele pierdute de pe un USB memory stick? Va rog mult, am sters niste poze, le mai pot recupera?

Răspuns Câştigător
| blue29 a răspuns:

Incearca programul Recuva este gratuit. Uite aici un tutorial cum sa procedezihttp://www.videotutorial.ro/? p=400

11 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Dacă nu le mai găseşti în Recycle Bin poţi încerca un program dintre următoarele
http://eu-simplu.blogspot.com/......relor.html

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Cred ca in recycle Bin din calculatorul de unde le-ai sters

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo am incercat prima data.Nu sunt acolo! Merci!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau eu recovery my tools, incearca cu el, insa de pe stik...nu am garantia ca si merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe stick nu cred ca mai poti recupera ceva, vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca poti... instaleaza un program de recovery sau undeleter, scaneaza unitatea respectiva si gasesti tot ce ai avut pe stick vreodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca : http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk_Download
Nu iti gaseste fisierele cu denumirea initiala, dar le gaseste! A fost singurul soft de care m-am putut folosi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Testdisc e singurul care a functionat la mine la un flash stick

| anku_4913 a răspuns:

Nu cred...

| maxibogdy a răspuns:

Depinde, daca dupa ce ai sters imaginile ai mai copiat si alte date pe stik nu cred ca mai scoti nimic dar daca nu atunci cauta un program pe net ca sunt multe