| TarbanNicolae a întrebat:

Am un volan Mirya MG7418 și atunci când apăs accelerația îmi merge in șuturi adica pană la jumate se tot schimbă valorea ei chiar dacă o țin apăsată la maxim, știu aceste valori din euro truck a mers perfect ceva timp

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa duci totul ca vor face proba ce nu merge... si binenteles si actele de cumparare!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

S-a dus, ia-ti altul!

| TarbanNicolae explică (pentru lpavel):

Mă duc cu garanția la Altex, ai idee dacă trebuie să duc tot produsul adică și volanul cu schimbătorul sau doar pedalele?

| lpavel a răspuns (pentru TarbanNicolae):

Trebuie sa duci totul ca vor face proba ce nu merge... si binenteles si actele de cumparare!