| Goldenboy97 a întrebat:

Am un xbox classic si am decat un joc la el (pe CD). Are un fel de manetuta in partea din fata si cand o trageam in partea dreapta intra in Xecuter 2 unde avem niste jocuri, puteam sa schimb tema la xbox. Dar acum nu mai pot sa intru in Xecuter nu stiu de ce.
Stie cineva cum pot sa intru in Xecuter?
Apropo ce este Xecuter 2, e cumva modat xbox-ul meu? Eu nu stiu ca l-am primit de la un prieten.

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Dap este modat cu Xecuter.

| Goldenboy97 explică (pentru RaduHD):

Si zici ca pot sa ard jocuri dupa net si sa mearga pe xbox? B|

| RaduHD a răspuns (pentru Goldenboy97):

Dap.