| aditm a întrebat:

Am un xbox modat, dar nu merg jocurile de dupa vara lui 2011, trebuie facut nu stiu ce update, intrebarea mea este:merg jocurile originale chiar daca sunt aparute noi?

2 răspunsuri:
| aditm explică:

Am aflat raspunsul de la un profesionist, si pot folosii jocuri originale, si nimic din ce ai zis tu nu are logica big grin

| Gabili a răspuns:

Buna! Am si eu unu da n-am avut probleme ca mi l-am modat de 1-2 luni da am un prieten care il are modat de mai mult timp si trebuie sa iti faci modare noua ca te-au descoperit astia de la Microsoft si da stai mai mut de 3-4 luni cu el asa se poate sa il arunci la cos ca nu mai ai cei face! :p