| AGAHJAAYHA a întrebat:

Am primit de Craciun un ps3 modat cu niste jocuri pe hard, dar cand am pornit netul pe el si-a făcut update si nu mai e modat, asa ca nu mai merg jocurile pe care le avea (probabil ca erau piratate) Intrebarea mea este: Are rost sa cumpar jocuri originale? Vor functiona?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

E posibil sa nu-ti mearga nici un joc... Imprumuta de la un prieten un joc sa faci o proba inainte de a cumpara. Sau mai ai sansa sa-l duci la cineva sa-l modeze din nou!